Hakkımızda

Hakkımızda

Evden eve nakliyatta çağdaş taşımacılığı ilke edinen firmamız, 1986 yılından bu yana sizlere en yeni en güzel hizmeti vermeyi prensip edinmiştir... Sakarya ilinde evden eve taşımacılık anlayışını ilk olarak hayata geçiren firmamızın kurucusu sayın Nail Aka'dır. 20 yılı aşkın süredir sizlerin hizmetinizde olan firmamız ev, işyeri, ofis taşımacılığında konusunda uzman ekip elemanlarımızla ambalajlama, söküp takma ve montaj hizmetlerinizle eşyalarınızın güvenli bir şekilde nakliyatını sağlar. Hizmetlerimizin tamamı Hür Sigorta güvencesindedir.

FİRMAMIZIN TARZI 

Firmamızın tarzı; çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır.Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standartta oturmuş ve ülkemizde henüz bir nakliye Hizmeti ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

AMACIMIZ 

Müşterilerimizin eşyalarını hasarsız bir şekilde taşımayı hedefleyen firmamız için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır. Müşterilerimizden gelen teşekkürler ile firmamızın hedefine ulaştığını mutlulukla gözlemlemekteyiz.